Obraz wart jest tysiąca słów. Współczesny klient chce w szybki sposób dowiedzieć się, jak Twój produkt może mu pomóc. Doskonale wiemy, jaką wartość ma dobrze przygotowany materiał video, który opowie historię o Twojej marce, przystępnie przedstawi oferowane usługi, czy pokaże jak z sukcesem rozwijasz swoje przedsiębiorstwo.

Szczególnie w branży nowych technologii ważne jest tworzenie filmów prezentujących wprowadzane na rynek nowości. Innowacje potrzebują indywidualnego podejścia, zrozumienia ich funkcjonowania i zastosowania, a następnie czytelnego wyjaśnienia.

Spoty i filmy reklamowe

Animacja

Zajmujemy się kompleksową produkcją – od A do Z. Od koncepcji, scenariusza, storyboardingu, poprzez produkcję, organizację planu zdjęciowego, po postprodukcję i przygotowanie plików emisyjnych (KINO, TV, Internet).

Potrzebujesz unikatowego efektu, który wyróżni Twój spot reklamowy od innych? Jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania za pomocą animacji 2D oraz 3D.

Telewizja

Postprodukcja

Tworzenie programów telewizyjnych nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Współpracowaliśmy w tym zakresie z wieloma stacjami telewizyjnymi.

Masz materiał filmowy, który wymaga obróbki video oraz udźwiękowienia? Wyprodukujemy dla Ciebie materiał gotowy do wyemitowania zarówno w Internecie, jak i w telewizji.

Potrzebujeszfilmu?


Napisz: kontakt[at]comecreationsgroup.pl