Nasi klienci o nas

Come Creations Group cenimy przede wszystkim za zaangażowanie i skoncentrowanie na potrzebach klienta. Zespół wyróżnia kreatywnie podejście do powierzonych zadań oraz terminowa realizacja celów. Agencja zaprojektowała dla nas kompleksową i dostosowaną do naszych potrzeb komunikację, która przyniosła oczekiwane efekty.

CEO & CO-Founder Edward.ai

Tomasz Wesołowski

Z Come Creations Group współpracowaliśmy przy promocji emisji akcji naszej spółki, w ciężkim okresie – na początku pandemii, w marcu 2020. Pomimo trudności, udało się zorganizować konferencję prasową z angażującymi dziennikarzy elementami grywalizacji, udało się też opublikować wiele interesujących artykułów o naszej emisji.
Działania agencji nie były jedynie reaktywną odpowiedzią na zamówienie, lecz kreatywną i uwzględniającą niecodzienne okoliczności propozycją. Gorąco polecamy współpracę z Come Creations Group. Przy kolejnych akcjach promocyjnych również będziemy korzystać z Ich usług.

CEO MC2 Innovations

Anna Streżyńska

Zespół Come Creations Group pomaga nam szerzyć wiedzę dotyczącą właściwej edukacji młodego pokolenia na temat nowych technologii – wspólnie zrealizowaliśmy kilka projektów.
Dzięki wsparciu agencji nasza Fundacja zyskuje nie tylko nowych mentorów i podopiecznych, ale również coraz większą rozpoznawalność wśród osób, na których zainteresowaniu najbardziej nam zależy. Zdecydowanie polecamy współpracę z agencją!

Prezes Fundacji CoderDojo Polska

Joanna Pawlak

Z Come Creations Group współpracujemy już od wielu lat. Ich zaangażowanie, kreatywność i partnerstwo to cechy, które docieniamy najbardziej. Razem stworzyliśmy już wiele wartościowych projektów – media relations, raport, eventy – to tylko niektóre z nich. Polecamy współpracę z agencją – to zespół godny zaufania, profesjonalnie realizujący swoją pracę!

CSR, Marketing Wtórpol

Monika Lipnicka

Współpracę z Come Creations Group będziemy wspominać jako płynną, profesjonalną i miłą. Zespół agencji skutecznie dbał o nasze relacje z mediami oraz udzielił wielu cennych bieżących porad wizerunkowych, wykazując się nie tylko profesjonalizmem, ale także rozumieniem naszych potrzeb i elastycznością. Przy okazji planowania przyszłych działań komunikacyjnych z pewnością wrócimy do Come Creations Group!

prezes Dynamic Estate SA

Włodzimierz Piwowarczyk

Come Creations Group umie w Web3 i crypto! Jako Pointer.Capital długo szukaliśmy agencji, której będziemy mogli oddać stery prowadzenia naszych działań w tradycyjnej Web2.0, jednocześnie potrafiącej również wejść z nami w świat Web3.0. CCG umie w komunikacje, wprowadza świeżość na rynku, nie boi się wrzucić mema na sociale, zna grupę docelową i jej “vibe”. Współpraca z CCG to mieszanka innowacyjnych rozwiązań z dawką magicznego składnika X. Jeśli planujesz wejść w Web3 – wybór jest prosty. Polecam CCG.

Vice President Pointer.Capital

Kacper Różyński

Zaufali nam

Let’s create something together!

You’ve got an idea for a project?
Do you want to talk about cooperation opportunities?
Contact us!

Check out our projects

Do you want to know more about our activities?
Read our Case Study section, which illustrates our work even better!