Nasi klienci o nas

Come Creations Group cenimy przede wszystkim za zaangażowanie i skoncentrowanie na potrzebach klienta. Zespół wyróżnia kreatywnie podejście do powierzonych zadań oraz terminowa realizacja celów. Agencja zaprojektowała dla nas kompleksową i dostosowaną do naszych potrzeb komunikację, która przyniosła oczekiwane efekty.

CEO & CO-Founder Edward.ai

Tomasz Wesołowski

Z Come Creations Group współpracowaliśmy przy promocji emisji akcji naszej spółki, w ciężkim okresie – na początku pandemii, w marcu 2020. Pomimo trudności, udało się zorganizować konferencję prasową z angażującymi dziennikarzy elementami grywalizacji, udało się też opublikować wiele interesujących artykułów o naszej emisji.
Działania agencji nie były jedynie reaktywną odpowiedzią na zamówienie, lecz kreatywną i uwzględniającą niecodzienne okoliczności propozycją. Gorąco polecamy współpracę z Come Creations Group. Przy kolejnych akcjach promocyjnych również będziemy korzystać z Ich usług.

CEO MC2 Innovations

Anna Streżyńska

Zespół Come Creations Group pomaga nam szerzyć wiedzę dotyczącą właściwej edukacji młodego pokolenia na temat nowych technologii – wspólnie zrealizowaliśmy kilka projektów.
Dzięki wsparciu agencji nasza Fundacja zyskuje nie tylko nowych mentorów i podopiecznych, ale również coraz większą rozpoznawalność wśród osób, na których zainteresowaniu najbardziej nam zależy. Zdecydowanie polecamy współpracę z agencją!

Prezes Fundacji CoderDojo Polska

Joanna Pawlak

Zaufali nam

Zróbmy coś razem!

Masz pomysł na wspólny projekt?
Chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy?
Skontaktuj się z nami!

Sprawdź nasze projekty

Chcesz sprawdzić nasze działania?
Zapraszamy do zapoznania z Case Study, które jeszcze lepiej obrazuje naszą pracę!