Nasi klienci o nas

Come Creations Group cenimy przede wszystkim za zaangażowanie i skoncentrowanie na potrzebach klienta. Zespół wyróżnia kreatywnie podejście do powierzonych zadań oraz terminowa realizacja celów. Agencja zaprojektowała dla nas kompleksową i dostosowaną do naszych potrzeb komunikację, która przyniosła oczekiwane efekty.

CEO & CO-Founder Edward.ai

Tomasz Wesołowski

Z Come Creations Group współpracowaliśmy przy promocji emisji akcji naszej spółki, w ciężkim okresie – na początku pandemii, w marcu 2020. Pomimo trudności, udało się zorganizować konferencję prasową z angażującymi dziennikarzy elementami grywalizacji, udało się też opublikować wiele interesujących artykułów o naszej emisji.
Działania agencji nie były jedynie reaktywną odpowiedzią na zamówienie, lecz kreatywną i uwzględniającą niecodzienne okoliczności propozycją. Gorąco polecamy współpracę z Come Creations Group. Przy kolejnych akcjach promocyjnych również będziemy korzystać z Ich usług.

CEO MC2 Innovations

Anna Streżyńska

Zespół Come Creations Group pomaga nam szerzyć wiedzę dotyczącą właściwej edukacji młodego pokolenia na temat nowych technologii – wspólnie zrealizowaliśmy kilka projektów.
Dzięki wsparciu agencji nasza Fundacja zyskuje nie tylko nowych mentorów i podopiecznych, ale również coraz większą rozpoznawalność wśród osób, na których zainteresowaniu najbardziej nam zależy. Zdecydowanie polecamy współpracę z agencją!

Prezes Fundacji CoderDojo Polska

Joanna Pawlak

Z Come Creations Group współpracujemy już od wielu lat. Ich zaangażowanie, kreatywność i partnerstwo to cechy, które docieniamy najbardziej. Razem stworzyliśmy już wiele wartościowych projektów – media relations, raport, eventy – to tylko niektóre z nich. Polecamy współpracę z agencją – to zespół godny zaufania, profesjonalnie realizujący swoją pracę!

CSR, Marketing Wtórpol

Monika Lipnicka

Współpracę z Come Creations Group będziemy wspominać jako płynną, profesjonalną i miłą. Zespół agencji skutecznie dbał o nasze relacje z mediami oraz udzielił wielu cennych bieżących porad wizerunkowych, wykazując się nie tylko profesjonalizmem, ale także rozumieniem naszych potrzeb i elastycznością. Przy okazji planowania przyszłych działań komunikacyjnych z pewnością wrócimy do Come Creations Group!

prezes Dynamic Estate SA

Włodzimierz Piwowarczyk

Come Creations Group umie w Web3 i crypto! Jako Pointer.Capital długo szukaliśmy agencji, której będziemy mogli oddać stery prowadzenia naszych działań w tradycyjnej Web2.0, jednocześnie potrafiącej również wejść z nami w świat Web3.0. CCG umie w komunikacje, wprowadza świeżość na rynku, nie boi się wrzucić mema na sociale, zna grupę docelową i jej “vibe”. Współpraca z CCG to mieszanka innowacyjnych rozwiązań z dawką magicznego składnika X. Jeśli planujesz wejść w Web3 – wybór jest prosty. Polecam CCG.

Vice President Pointer.Capital

Kacper Różyński

Zaufali nam

Zróbmy coś razem!

Masz pomysł na wspólny projekt?
Chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy?
Skontaktuj się z nami!

Sprawdź nasze projekty

Chcesz sprawdzić nasze działania?
Zapraszamy do zapoznania z Case Study, które jeszcze lepiej obrazuje naszą pracę!