Case Study: Polska jest Mobi 2018

Przedstawiamy case study arcyciekawego raportu. Pod koniec kwietnia 2018 roku mieliśmy przyjemność promować raport pt. „POLSKA JEST MOBI”, który został przygotowany przez naszego klienta – Agencję Mobee Dick. Komunikację medialną zaplanowaliśmy już dwa miesiące wcześniej. Dzięki temu wiedzieliśmy, że w dniu publikacji raportu cała Polska będzie nim żyć!

Polska jest mobi

Agencja Mobee Dick specjalizuje się w badaniu i projektowaniu produktów i usług internetowych, ze szczególnym nastawieniem na rozwiązania mobilne. Raport został przygotowany we współpracy z TNS Kantar, dzięki czemu opierał się na najświeższych badaniach dotyczących smartfonizacji polskiego rynku mobile oraz przyzwyczajeń i upodobań użytkowników.

Dobrane media

Zależało nam przede wszystkim na mediach ogólnopolskich i biznesowych z najwyżej półki. Poniżej prezentujemy najważniejsze media, z którymi współpracowaliśmy.

TV

W dzień promocji raportu Monika Mikowska była gościem telewizji Money.pl – portalu o zdecydowanie najlepszych treściach biznesowych, ekonomicznych i gospodarczych.

Zasięgi Money.pl z dnia 23 kwietnia to ponad 50 mln szacowanych wizyt.

Publikacje:

Rzeczpospolita

oraz w wydaniu online:

Komunikacja w mediach marketingowych:

Na portalu ukazał się artykuł ekspercki na temat smartfonizacji Polaków oraz obszerny wywiad z Moniką Mikowską.

Postawiliśmy również na wywiady z Moniką w 3 najpopularniejszych rozgłośniach radiowych: