Wzięliśmy aktywny udział w największej, polsko-izraelskiej konferencji w 2019 roku!

Z dumą ogłaszamy, że byliśmy partnerem największego wydarzenia polsko-izraelskiego w 2019 roku. Konferencja dla przedsiębiorczych kobiet odbyła się w Jaffie, a Anita Kijanka, CEO CCG została zaproszona do udziału w wydarzeniu oraz aktywnego uczestnictwa w jednym z paneli.  

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Ambasadę RP w Tel Awiwie we współpracy z szeregiem partnerów. Wśród nich pojawił się: Google, Polsko-Izraelska Izba Handlowa, BGK oraz Energa S.A. Konferencja została objęta patronatem honorowym Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy.

Pierwsza edycja była jednocześnie największym polsko-izraelskim wydarzeniem w 2019 roku. Organizatorzy postanowili połączyć świat przedsiębiorczych polskich i izraelskich kobiet.  Konferencja była doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, podzielenia się doświadczeniami oraz poznaniem inspirujących historii.

Wydarzenie zostało podzielone na kilka sesji poświęconych: nauce, innowacji, designowi, urodzie, turystyce, mediom i zaangażowaniu społecznemu. Google, jeden z głównych partnerów konferencji, poprowadził warsztaty pt.: „I Am Remarkable”.

Strong Women in IT

Zaproszenie do udziału w konferencji jest odpowiedzią ambasady na nasz raport Strong Women in IT. Anita Kijanka, CEO Come Creations Group wzięła aktywny udział w panelu dyskusyjnym poświęconym technologiiHow to juggle all the different roles in the most innovative – and the most sleepless – sector”. Felieton z wydarzenia pojawi się również w Forbes Women.

A o kolejnych działaniach wokół inicjatywy „Strong Women in IT” poinformujemy wkrótce.