Come Creations Group: Zmieniamy się!

Come Creations Group przekształca się w hub łączący wszystkie elementy komunikacji. Obserwując szybki rozwój rynku nowych technologii, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dostosowujemy jakość i zakres naszych usług do najnowszych trendów.

Do naszych projektów podchodzimy kompleksowo, a nowe struktury to naturalna kontynuacja naszego rozwoju. Prezentujemy cztery nowe działy Come Creations Group: PR Creation, Event Creation, SM Creation oraz Video Creation.

Come Creations Group

Dział PR Creation skupia specjalistów i pasjonatów medialnej komunikacji biznesowej. Wraz z Team Leaderem Eweliną Berczyńską skutecznie budujemy zaangażowane społeczności wokół marek w Polsce i w Europie. Zespół Event Creations kierowany przez Natalię Sokal zajmuje się kompleksową obsługą eventów dopasowanych do tożsamości marki. Dział Social Media Creation zarządzany przez Łukasza Nowaka, specjalizuje się w tworzeniu najlepszych strategii komunikacji w social mediach, tak by społeczność z biernych obserwatorów stała się grupą ambasadorów. Witold Nogieć, szef Video Creation stworzył nowy zespół, który jest odpowiedzialny za kompleksową realizację kampanii video, począwszy od scenariusza, przez reżyserię, produkcję, wykonanie animacji, po postprodukcję. Do teamu Video Creation dołączają Tomasz Głodek zajmujący się animacją i grafiką, Monika Krupa specjalizująca się w storytellingu oraz Natalia Horak odpowiedzialna za scenografię i aspekty wizualne. Pracujemy z najlepszymi specjalistami, dzięki czemu profesjonalnie kreujemy wizerunek naszych klientów.

Restrukturyzacja Come Creations Group to odpowiedź na nieustanny rozwój technologiczny i oczekiwania klientów do obsługi 360. Zintegrowane i spójne kampanie to nasz priorytet. Sztuka tworzenia wizerunku silnych marek na rynku nowych technologii wymaga szerokiej wiedzy, doświadczenia i kreatywnego podejścia. Formując nowe struktury, zapewniamy, że mamy wszystko, czego potrzeba do stworzenia idealnej komunikacji Twojego biznesu.

Więcej o zmianach w Come Creations Group:

PRoto – Come Creations Group się restrukturyzuje