Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz animację społeczności osób interesujących się obszarem Internetu Rzeczy (studenci, makerzy, developerzy, eksperci, startupy, firmy, entuzjaści nowych technologii) dla inkubatora technologicznego Deutsche Telekom – hubraum.

Strategia

Realizowane działania miały na celu integrację wszystkich entuzjastów Internetu Rzeczy oraz stworzenie miejsca wymiany doświadczeń, wiedzy i wizji dotyczących rozwoju technologicznego i biznesowego Internetu Rzeczy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Eventy

Na potrzeby realizacji projektu zorganizowaliśmy 7 wydarzeń IoT (Kraków, Bukareszt, Bratysława, Zagrzeb, Warszawa, Kraków i Ateny) oraz 15 meetupów lokalnych i zagranicznych. Ponadto, aktywnie budujemy zaangażowaną społeczność na wybranych platformach społecznościowych oraz prowadzimy bloga z autorskimi, specjalistycznymi treściami.

  • Budowanie międzynarodowej społeczności
  • Nowe technologie: Internet Rzeczy
  • Organizowanie wydarzeń zagranicznych
  • Tworzenie treści specjalistycznych

Agencja hubraum Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz animację społeczności. Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz animację społeczności. Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz animację społeczności. hubraum Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz animację społeczności. Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz animację społeczności. Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz animację społeczności. Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie hubraum oraz animację społeczności. Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz animację społeczności. Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz animację społeczności. Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz hubraum animację społeczności. Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz animację społeczności. Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie hubraum oraz animację społeczności. Agencja Come Creations Group odpowiedzialna jest za stworzenie oraz animację społeczności.

Nasze działania dla hubraum

Meetup:

657

osób należących do grupy na Meetup'ie

15

meetupów

365

uczestników meetupów

Eventy IoT  (Kraków, Bukareszt, Bratysława, Zagrzeb, Warszawa, Kraków i Ateny):

7

eventów

5

kraje

65

firm prezentowało się na IoT Showroom

9

miesiące

64

prelegentów

121

partnerów

15 warsztatów

170 uczestników warsztatów

1980 osoby zarejestrowane na wydarzenia

1132 uczestników obecnych na wydarzeniach

1555 odbiorców newslettera

Medium (blog):

599

followers'ów

22

publikacji