Jeżeli współpracę z firmą Pralniomaty Hi’Shine mielibyśmy określić jednym słowem, to zdecydowanie byłaby to kreatywność.

Pralniomaty Hi’Shine od dwóch lat działają na warszawskim rynku i ułatwiają życie jego mieszkańcom. Wprowadzają na rynek innowacyjną usługę prania i prasowania, a to wszystko w ramach idei Smart Living, z którą z roku na rok identyfikuje się coraz więcej Polaków.

Każdego dnia inspirują nas prostotą i pomysłowością, a tym samym rozbudzają w nas kreatywność.

Współpraca z firmą Pralniomaty Hi’Shine to:

  •   Prowadzenie profilów na portalach społecznościowych (Instagram, Facebook).
  •   Redagowanie wpisów, odpowiadanie na zapytania i moderacja dyskusji na forach internetowych.
  •   Analiza efektów podejmowanych działań.
  •   Poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze Social Media oraz wdrażanie najlepszych i najbardziej korzystnych praktyk.
  •   Ustawianie kampanii promocyjnych na portalu społecznościowym Facebook.
  •   … a także tworzenie kreatywnych akcji Public Relations przy współpracy z mediami i influencerami.

Kreatywne Kampanie Public Relations:

Metkotikony

 #Metkotikony to połączenie „metki” i „emotikony”. Jest to zabawny sposób na pokazanie, co możesz zrobić z wolnym czasem, gdy korzystasz z Pralniomatów Hi’Shine. 

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad znaczeniem symboli na metkach ubrań?

Dnia 10.10.2016 r. do grona influencerów wysłaliśmy spersonalizowane pocztówki oraz naklejki z motywem metkotikony od firmy Hi’Shine. Pokazywały one, co można robić zamiast prania i prasowania. Akcja miała na celu zachęcenie do korzystania z Pralniomatów.

Akcja z leżakami

Dnia 10.08.2016 do grona influencerów wysłaliśmy spersonalizowane listy oraz leżaki od firmy Hi’Shine. Służyły one zachęceniu do korzystania z Pralniomatów.

#DeskaNieDoPrasowania

To nasza najnowsza akcja PR-owa, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywnym odzewem ze strony zarówno obecnych, jak i potencjalnych klientów marki oraz mediów.

Co zrobić z deską do prasowania, jeżeli nie będzie nam już potrzebna do prasowania, bo od tego mamy Pralniomaty Hi’Shine? To pytanie, na które jest tyle odpowiedzi, ilu kreatywnych ludzi zacznie się nad tym zastanawiać. Deska do surfingu? Podstawka pod telewizor, a może designerski mebel w salonie?