Tworzymy przestrzeń do rozwoju Twojego biznesu. Obojętnie czy jest to związane z działaniami wizerunkowymi, organizacją eventów czy narzędzi umożliwiających szersze dotarcie do Twojego grona odbiorców. Naszym celem jest, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o Twoim produkcie lub usłudze. Wiemy jak edukować Twoich klientów w tym czym się specjalizujesz, co przekłada się na rozwój Twojego przedsiębiorstwa.


W czym się specjalizujemy?

Specjalizujemy się w trzech obszarach: branży adresowanej do kobiet, zdrowia i nowych technologii.
Realizujemy tutaj nie tylko projekty naszych klientów, posiadamy także swoje inicjatywy, które stale pozwalają nam poznawać potrzeby i zainteresowania Twojej grupy docelowej.

Kobiety


Jeśli kierujesz swoją ofertę do kobiet i chcesz, aby poznały Twoje produkty lub usługi bądź też chcesz zrozumieć ich motywacje - jesteś we właściwym miejscu.

Zdrowie


Tematyka zdrowotna to kolejna dziedzina, w której służymy radą naszym klientom. Kampanie społeczne, konferencje prasowe i inne formy promocji w tej dziedzinie to nasza specjalność.

Nowe technologie


Prowadzisz firmę zajmującą się nowymi technologiami? Jesteś praktykiem w tej dziedzinie, ale nie wiesz jak wykorzystać swoją wiedzę w komunikacji z innymi? Dzięki współpracy z nami poznasz techniki dotarcia do potencjalnych klientów i sposoby dzielenia się swoją wiedzą.

Zajmujesz się jedną z opisywanych przez nas dziedzin?

Pomożemy Ci:

Skutecznie kreować swój wizerunek wśród Twojej grupy docelowej

Stale komunikować o nowych inicjatywach, produktach i usługach

Edukować aktualnych i przyszłych klientów

Rozwijać Twoją firmę w oparciu o przygotowane narzędzia marketingowe

Nasz zespół

Poznaj osoby, które tworzą Come Creations Group.

Anita Kijanka

Doktor nauk społecznych i właściciel agencji Come Creations Group. Twórczyni wielu inicjatyw z obszaru nowych technologii, wiecznie w ruchu - kobieta aktywna. Pasjonuje się psychologią społeczną i malarstwem, szczególnie Impresjonizmem. Optymistka, realistycznie patrząca na świat. Uwielbia ludzi, szczególnie tych aktywnych i pozytywnie zakręconych. Ceni kreatywność i niestandardowe podejście.

Magdalena Łoboda

Z zawodu kulturoznawca i dziennikarka. Ciągle w podróży i ciągle w ruchu. Pracowała w wielu miejscach, zbierając doświadczenia i poznając inspirujących ludzi. Najbardziej lubi „działać w eventach”– koordynować, organizować i planować. Dodatkowo jej pasją jest również pisanie.

W wolnej chwili prowadzi bloga filmowego www.kinoamator.net. Pisze o swoich filmowych wrażeniach, ale również przeprowadza wywiady z ważnymi dla niej ludźmi ze świata kina.

Dorota Wawro

Podróżujący PR-owiec. Przez 5 lat mieszkała w Pradze poznając czeską kulturę i charakter narodowy południowych sąsiadów. Z public relations związana od kilku lat i oddająca mu się z pasją. Zawsze wierzy w to co robi. Szczególnie pociągają ją projekty skupiające się na drugim człowieku, wspierające jego rozwój, motywujące do działania i podejmowania wyzwań. Z doświadczenia wie, że życie bywa nieprzewidywalne, dlatego należy poddać się jego biegowi i z każdej zmiany wyciągnąć jak najwięcej doświadczeń.