NAPISZ DO NAS

Z radością skontaktujemy się z Tobą mailowo - napisz do nas!

kontakt@comecreationsgroup.pl

WOLISZ POROZMAWIAĆ?

Zadzwoń do nas lub umów się na spotkanie. Czekamy na kontakt.

+48 606 691 708

BIURO MIEŚCI SIĘ W WARSZAWIE

ul. Bernardyńska 1a/75
02-904 Warszawa

NIP: 959 161 73 68
REGON: 260597427

Opowiedz nam o swoim projekcie


Nie możemy się doczekać, by móc z Tobą pracować. Powiedz nam, jak możemy pomóc - odezwiemy się do Ciebie.

Nasz zespół

Poznaj osoby, które tworzą Come Creations Group.

Anita Kijanka

Doktor nauk społecznych i właściciel agencji Come Creations Group. Twórczyni wielu inicjatyw z obszaru nowych technologii, wiecznie w ruchu - kobieta aktywna. Pasjonuje się psychologią społeczną i malarstwem, szczególnie Impresjonizmem. Optymistka, realistycznie patrząca na świat. Uwielbia ludzi, szczególnie tych aktywnych i pozytywnie zakręconych. Ceni kreatywność i niestandardowe podejście.

Magdalena Łoboda

Z zawodu kulturoznawca i dziennikarka. Ciągle w podróży i ciągle w ruchu. Pracowała w wielu miejscach, zbierając doświadczenia i poznając inspirujących ludzi. Najbardziej lubi „działać w eventach”– koordynować, organizować i planować. Dodatkowo jej pasją jest również pisanie.

W wolnej chwili prowadzi bloga filmowego www.kinoamator.net. Pisze o swoich filmowych wrażeniach, ale również przeprowadza wywiady z ważnymi dla niej ludźmi ze świata kina.

Dorota Wawro

Podróżujący PR-owiec. Przez 5 lat mieszkała w Pradze poznając czeską kulturę i charakter narodowy południowych sąsiadów. Z public relations związana od kilku lat i oddająca mu się z pasją. Zawsze wierzy w to co robi. Szczególnie pociągają ją projekty skupiające się na drugim człowieku, wspierające jego rozwój, motywujące do działania i podejmowania wyzwań. Z doświadczenia wie, że życie bywa nieprzewidywalne, dlatego należy poddać się jego biegowi i z każdej zmiany wyciągnąć jak najwięcej doświadczeń.