Jeżeli współpracę z firmą Pralniomaty Hi’Shine mielibyśmy nazwać jednym słowem to zdecydowanie byłaby to – kreatywność.

Od dwóch lat działają na Warszawskim rynku, ułatwiając życie mieszkańcom stolicy. Wprowadzają na rynek innowacyjną usługę prania i prasowania, a to wszystko w ramach idei Smart Living – z którą z roku na rok identyfikuje się coraz więcej Polaków.

Ponadto każdego dnia inspirują nas prostotą i pomysłowością, a tym samym rozbudzają w nas kreatywność.

Współpraca z firmą Pralniomaty Hi’Shine to:

  •   Prowadzenie profili na portalach społecznościowych (Instagram, Facebook).
  •   Redagowanie wpisów, odpowiadanie na zapytania i moderacja dyskusji na forach internetowych.
  •   Analiza efektów podejmowanych działań.
  •   Poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze Social Media oraz wdrażanie najlepszych i najbardziej korzystnych praktyk
  •   Ustawianie kampanii promocyjnych na portalu społecznościowym Facebook.
  •   … a także tworzenie kreatywnych akcji Public Relations przy współpracy z mediami i influencerami 🙂

Kreatywne Kampanie Public Relations:

Metkotikony

 Zastanawiałeś się kiedyś nad znaczeniem symboli na metkach ubrań? #Metkotikony to połączenie „metki” i „emotikony”, zabawny sposób na pokazanie co możesz zrobić z wolnym czasem, gdy korzystasz z Pralniomatów Hi’Shine.

Dnia 10.10.2016 r. do grona influencerów zostały wysłane spersonalizowane pocztówki oraz naklejki od firmy Hi’Shine z motywem metkotikony. Służyły one pokazaniu co można robić zamiast prania i prasowania. Akcja miała na celu zachęcenie do skorzystania z Pralniomatu.

 

Akcja z leżakami

 Dnia 10.08.2016 do grona influencerów zostały wysłane spersonalizowane listy oraz leżaki od firmy Hi’Shine. Służyły one zachęceniu do skorzystania z Pralniomatu.

#DeskaNieDoPrasowania

To nasza najnowsza akcja PR, która już spotkała się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odzewem ze strony klientów marki, mediów a także potencjalnych, przyszłych klientów firmy.

Co zrobić z deską do prasowania, jeżeli nie będzie nam już potrzebna do prasowania, bo od tego mamy Pralniomaty Hi’Shine? To pytanie, na które jest tyle odpowiedzi, ilu kreatywnych ludzi zacznie się nad tym zastanawiać. Deska do surfingu? Podstawka pod telewizor, a może designerski mebel w salonie?